SVATBY

Vaše svatební focení není jen jednorázová služba, ale investice do vašich vlastních vzpomínek na vaši svatbu. Abych vám dokázal vytvořit nabídku na míru, vytvořil jsem pro vás objednací formulář, který vám vypočítá cenu focení přesně dle vašich požadavků. Formulář s výpočtem ceny naleznete na odkazu níže.

 

CENA v objednacím formuláři 

 

Svatební fotograf cena
Svatební fotograf cena

RODINNÉ FOCENÍ

Rodinné focení jsem zařadil do sekce portréty, kde nabízím 3 balíčky. Pokud by vám ale žádný z nich nevyhovoval, můžeme se domluvit individuálně. Nejrychleji vám odpovím na sociálních sítích, nebo mi můžete rovnou zavolat

 

CENA od 1 000 kč

 

PÁROVÉ FOCENÍ

Foto rande jsem zařadil do sekce portréty, kde nabízím 3 balíčky. Pokud by vám ale žádný z nich nevyhovoval, můžeme se domluvit individuálně. Nejrychleji vám odpovím na sociálních sítích, nebo mi můžete rovnou zavolat

 

CENA od 1 000 kč

 

párové focení
Svatební fotograf cena

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Těhotenské focení jsem zařadil do sekce portréty, kde nabízím 3 balíčky. Pokud by vám ale žádný z nich nevyhovoval, můžeme se domluvit individuálně. Nejrychleji vám odpovím na sociálních sítích, nebo mi můžete rovnou zavolat.

 

CENA od 1 000 kč

 

PLESY

Pokud se jedná o maturitní ples či stužkovací večírek, mám pro váš připravený objednací formulář, ve kterém se vám vypočítá cena dle vašich požadavku.
Pokud připravujete jiný typ plesu, tak mě prosím kontaktujte emailem, nebo telefonicky.

 

CENA  od 1 400 Kč / hodina

 

Svatební fotograf cena
Svatební fotograf cena

FIRMY

Ceník firemního focení je individuální. Popište mi prosím co nejpodrobněji o co byste měli zájem, zašlu Vám cenovou nabídku. Můžete mi zavolat na 739 487 414, nebo napsat na holecphoto@gmail.com

 

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

 

PRONÁJEM FOTOBUDKY

Má fotobudka je tím pravým krokem k tomu, aby vaše akce byla nejenom zábavná, ale i naplněná úsměvy a vzpomínkami.

 Služby fotobudky jsou šité na míru vašim potřebám a události. Vaši hosté si mohou okamžitě vytisknout své fotografie přímo na místě a odnést si je jako krásnou vzpomínku. 

Fotobudka nenabízí pouze klasické fotografie ve formátu 10×15 cm. Je schopna tisknout zábavné proužky, vytvářet GIFy a dokonce i krátká videa, která můžete ihned sdílet na svých sociálních sítích díky jednoduchému načtení QR kódu.

Pro svatby, kde budu jako fotograf, mám speciální slevu! Fotobudku stačí k vaší svatbě objednat přes tento svatební formulář.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

 

fotobudka zlín

RECENZE

 

Holecphoto
5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Jitka BartonkovaJitka Bartonkova
21:45 19 Sep 22
Rychlá domluva, fotograf vybral krásnou lokaci pro nás bez starostí. Focení bylo ve veselém duchu. I přes to že 4měsíční syn nebyl zrovna dobře naladěn tak na fotkách to naprosto nejde poznat. Byli jsme naprosto ohromeni jak krásné fotky za tak nízkou cenu můžeme dostat. Vřele všem doporučuji a Tomovi velké DÍKY🌟
Teri EmTeri Em
14:30 26 Jun 22
Tom nejen že umí vyfotit krásné svatební fotky, je i strašně příjemný, milý, ochotný a kreativní člověk. Má velkou trpělivost s nefotogenickými lidmi 😀 Na svatbě nás vždy uměl rozesmát a dal si záležet, aby fotky vždy vypadaly co nejlépe. Čekací doba nebyla příliš dlouhá (první "ochutnávka" fotek byla hotová do týdne po svatbě). Pokud jsem měla připomínky k retuši a jiné úpravě fotek, byl vždy ochotný. Rozhodně doporučuji!
Barbora FiľováBarbora Fiľová
07:04 20 Dec 21
Toma jsme oslovili ohledně focení svatby. Vyšel nám vstříc s předsvatebním focením, kde z nás díky jeho pohodovému přístupu naprosto opadl strach z focení. Na svatbě se fotograf pohyboval úplně nepozorovaně a podařilo se mu zachytit plno krásných momentek. Fotky jsou zpracované profesionálně a jsou nádherné. Kladně hodnotím i rychlost zpracování, fotky jsme dostali 4 týdny po svatbě. Rozhodně doporučujeme focení s Tomem a těšíme se na další spolupráci 🙂
Michal KonečnýMichal Konečný
09:02 12 Oct 21
Tomáš je skvělý fotograf s profesionálním přístupem, který si umí vše skvěle zorganizovat. Se svatebními fotkami jsme nadmíru spokojeni. Určitě doporučujeme.
Petr TinkaPetr Tinka
15:43 27 Sep 21
Výborný a talentovaný fotograf s profesionálním přístupem. Umí krásně zachytit momenty a vše si zorganizovat. Upravené fotografie jsme dostali v krátkém čase. Se svatebními fotkami jsme nadmíru spokojení. Můžeme jen doporučit.
js_loader