O mně a mém přístupu

Jmenuji se Tom

 

Nečekejte, že budu pouze klasickým svatebním dodavatelem. Chci znát váš příběh. Třeba to,  jak jste se seznámili, vaše zájmy a vaši představu o svatbě. Díky tomu si to můžeme všichni pořádně užít a vytvořit tak spolu něco krásného.

Tuším, že svého fotografa budete mnohem raději oslovovat „Tome“ než „pane fotografe“

Pár informací…

  •  je mi 22 let
  • Mám skvělou přítelkyni Máju, s kterou společně fotíme
  • Při střední škole jsem se začal živit focením
  • Mám rád cestování a procházky do přírody
  • Jezdím na in-line bruslích
  • Studoval jsem strojařinu, občas doma něco kutím
  • Rád sleduji filmy u kterých se mohu zamyslet nad smyslem života.
  • Baví mě fotit neopakovatelné momenty lásky, které zůstanou na celý život

CO FOTÍM A PROČ?

Svatební focení pro mě není jen práce, je to vášeň a zároveň čest být součástí tak důležitého okamžiku ve vašem životě. Každá svatba je pro mě jedinečným příběhem. Snažím se zachytit i ty drobné gesta, úsměvy a pohledy, které dělají každou svatbu nezapomenutelnou. Mým cílem je vytvořit fotografie, které nejenom zaznamenají tento den, ale také do budoucnosti  přenesou atmosféru lásky, radosti a emocí. Každá svatba je pro mě výzvou a příležitostí k tomu, abych vytvořil něco, co bude pro vás neocenitelným pokladem po celý život. A to mě na tom baví.

Tomáš Holeček

JAK FOTÍM

 

Ve svatební den nezasahuji do děje, spíše se začlením mezi vaše hosty. Chci, aby fotky byly autentické, proto vše nechávám plynout přirozeně. Jediné momenty, kdy do děje zasahuji, jsou rodinné skupinky a focení portrétů novomanželů. Novomanželské focení může proběhnout formou krátké procházky, kdy budete mít čas jen sami pro sebe a na chvíli si odpočinete.

Pro dosažení nejlepšího výsledku s tímto přístupem je však potřeba trochu plánovat, proto vám na svatební schůzce řeknu více o tom, co je dobré připravit, a poskytnu pár tipů pro dokonalé fotky. Pak už to nechám plynout svým životem. Většinou není dobré plánovat všechno na minuty, ale je dobré mít dopředu představu a být připravený.

NĚJAKÁ TA ČÍSLA

Nafocených svateb

Zkušenosti s focením svateb

TO BYLO O MNĚ A TEĎ JE TO NA VÁS.

Budu rád, když mi napíšete něco o vás a vaši svatbě.
Svatební formulář