loader image

KDO JSEM?

Jmenuji se Tomáš Holeček.  Poskytuji profesionální fotografické služby.

Fotím svatby, portréty, eventy, architekturu a auta.

 

MOJE CESTA ZA FOTKOU

Od 12 let jsem chodil do kroužku, kde jsme se učili natáčet. Byl jsem hlavně za kamerou, a tak jsem chtěl natáčení pozvednout na vyšší úroveň. Pořídil jsem si svůj první foťák Canon 600D. Kromě natáčení jsem ale také začal objevovat svět fotografie, který mě naprosto uchvátil. Stále více jsem se začal o focení zajímat a pomocí nejrůznějších tutoriálů a článků zdokonalovat. Focení se stalo mou vášní. Stanovil jsem si dílčí cíle, po jejichž dovršení jsem viděl posun. Začínal jsem focením krajin, makro fotek a později i portrétů. Po roce focení už mi nestačil základní objektiv, a tak jsem chodil na brigády, abych si na techniku vydělal.

Dál už můj příběh pokračoval focením prvních plesů, společenských akcí a pořízení prvního profesionálního fotoaparátu. V 16 letech jsem nafotil svou první svatbu a ukázalo se, že to je další fotografická disciplína, která mě neskutečně baví! Při studiu střední školy jsem si založil živnost a po maturitě se začal focení věnovat naplno.

Jakou používám foto techniku?

 Sony a7 iv, Sony a7 iii
Objetivy: Sigma art 35, 14-24, Sony 85, Tamron 70-180,

Nafocených svateb

%

Spokojených novomanželů

Odevzdaných fotografii

KDO JSEM?

KDO JSEM?

Jmenuji se Tomáš Holeček, můžete mi říkat Tome. Je mi 20 let. Bydlím v Napajedlích nedaleko Zlína. Kromě focení také rád trávím čas v přírodě.