KDO JSEM?

Jmenuji se Tomáš Holeček, jsem svatební fotograf.

Baví mě fotit neopakovatelné momenty štěstí, lásky a často i ryzího bláznovství.

Taky tak trochu létám v oblacích.

 

KDO JSEM?

KDO JSEM?

Jmenuji se Tomáš Holeček, jsem svatební fotograf. Baví mě fotit neopakovatelné momenty lásky, štěstí a často i ryzího bláznovství.

MOJE CESTA ZA FOTKOU

Od 12 let jsem chodil do kroužku, kde jsme se učili natáčet. Byl jsem hlavně za kamerou, a tak jsem chtěl natáčení pozvednout na vyšší úroveň. Pořídil jsem si svůj první foťák Canon 600D. Kromě natáčení jsem ale také začal objevovat svět fotografie, který mě naprosto uchvátil. Stále více jsem se začal o focení zajímat a pomocí nejrůznějších tutoriálů a článků zdokonalovat. Focení se stalo mou vášní. Stanovil jsem si dílčí cíle, po jejichž dovršení jsem viděl posun. Začínal jsem focením krajin, makro fotek a později i portrétů. Po roce focení už mi nestačil základní objektiv, a tak jsem chodil na brigády, abych si na techniku vydělal.

Dál už můj příběh pokračoval focením prvních plesů, společenských akcí a pořízení prvního profesionálního fotoaparátu. V 16 letech jsem nafotil svou první svatbu a ukázalo se, že to je další fotografická disciplína, která mě neskutečně baví! Při studiu střední školy jsem si založil živnost a po maturitě se začal focení věnovat naplno.

Nafocených svateb

%

Spokojených novomanželů

Roky zkušeností