loader image

KDO JSEM?

Jmenuji se Tomáš Holeček.  Poskytuji profesionální fotografické služby.

Fotím svatby, portréty, eventy, architekturu a auta.

 

MOJE CESTA ZA FOTKOU

Celé to začalo asi před pěti lety, kdy jsme s partou kamarádů natáčeli na YouTube. Byl jsem hlavně za kamerou, a tak jsem chtěl natáčení pozvednout na vyšší úroveň. Pořídil jsem si svůj první foťák Canon 600D. Kromě natáčení jsem ale také začal objevovat svět fotografie, který mě naprosto uchvátil. Stále více jsem se začal o focení zajímat a pomocí nejrůznějších tutoriálů a článků zdokonalovat. Mnoho věcí mě na začátku naučil můj dobrý kamarád. Focení se stalo mou vášní. Stanovil jsem si dílčí cíle, po jejichž dovršení jsem vždy viděl velký posun. Začínal jsem focením krajin, makro fotek a později i portrétů.

Po roce focení už mi nestačil základní objektiv, a tak jsem chodil na brigády, abych si na techniku vydělal. Zlomovým obdobím byl pro mě rok 2018, kdy jsem se stal členem společenství Člověk a Víra. Přiučil jsem se nespočet věcí a poznal skvělou komunitu fotografů s mnoha zkušenostmi.

Dál už můj příběh pokračoval focením prvních plesů a společenských akcí a pořízení Full frame foťáku a koupi různých objektivu. Časem jsem začal fotit i svatby a ukázalo se, že to je další fotografická disciplína, která mě neskutečně baví!

KDO JSEM?

KDO JSEM?

Jmenuji se Tomáš Holeček, můžete mi říkat Tome. Je mi 20 let. Bydlím v Napajedlích nedaleko Zlína. Kromě focení také rád trávím čas v přírodě.

Video ze všech fotek pořízených na jedné svatbě bez upravy

 

Ukázka úpravy svatebního portrétu 2019