Svatební fotograf Olomouc

Gratuluji k zasnoubení

Svatba je kouzelný okamžik vašeho života. A protože ty nejkrásnější momenty se jen slovy těžko vyjadřují, jsem tu pro vás já.

Mým cílem je svatbu nafotit přirozeně, abyste ji prožili znovu pokaždé, co otevřete svatební album.

Co rád zachycuji

Lásku

Radost

Příběhy

Momenty

Něžnost

Detaily

Vaše chvíle v mém podání

Ještě se neznáme?

Dovolte mi, abych se představil

Říkejte mi Tome

Říkejte mi Tome

Jmenuji se Tomáš Holeček. Rád poznávám nové lidi a zachycuji okamžik jejich života. Mám rád přírodu, svou rodinu, blízké a dobré jídlo.

Ke svatebnímu dni přistupuji, jako by byl ten můj. Svatby fotíme i ve dvou a to s mou přítelkyní Májou. Jsem z Napajedel, svatby ale fotím po celé České republice třeba i v Olomouci. 🙂

svatební příběhy

Svatba

Michaela & Martin

Velké Karlovice

Svatba

Verči & toma

ekofarma sádky

Svatba

Verči & toma

ekofarma sádky

Vaše slova

Holecphoto
5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Jitka BartonkovaJitka Bartonkova
21:45 19 Sep 22
Rychlá domluva, fotograf vybral krásnou lokaci pro nás bez starostí. Focení bylo ve veselém duchu. I přes to že 4měsíční syn nebyl zrovna dobře naladěn tak na fotkách to naprosto nejde poznat. Byli jsme naprosto ohromeni jak krásné fotky za tak nízkou cenu můžeme dostat. Vřele všem doporučuji a Tomovi velké DÍKY🌟
Teri EmTeri Em
14:30 26 Jun 22
Tom nejen že umí vyfotit krásné svatební fotky, je i strašně příjemný, milý, ochotný a kreativní člověk. Má velkou trpělivost s nefotogenickými lidmi 😀 Na svatbě nás vždy uměl rozesmát a dal si záležet, aby fotky vždy vypadaly co nejlépe. Čekací doba nebyla příliš dlouhá (první "ochutnávka" fotek byla hotová do týdne po svatbě). Pokud jsem měla připomínky k retuši a jiné úpravě fotek, byl vždy ochotný. Rozhodně doporučuji!
Barbora FiľováBarbora Fiľová
07:04 20 Dec 21
Toma jsme oslovili ohledně focení svatby. Vyšel nám vstříc s předsvatebním focením, kde z nás díky jeho pohodovému přístupu naprosto opadl strach z focení. Na svatbě se fotograf pohyboval úplně nepozorovaně a podařilo se mu zachytit plno krásných momentek. Fotky jsou zpracované profesionálně a jsou nádherné. Kladně hodnotím i rychlost zpracování, fotky jsme dostali 4 týdny po svatbě. Rozhodně doporučujeme focení s Tomem a těšíme se na další spolupráci 🙂
Michal KonečnýMichal Konečný
09:02 12 Oct 21
Tomáš je skvělý fotograf s profesionálním přístupem, který si umí vše skvěle zorganizovat. Se svatebními fotkami jsme nadmíru spokojeni. Určitě doporučujeme.
Petr TinkaPetr Tinka
15:43 27 Sep 21
Výborný a talentovaný fotograf s profesionálním přístupem. Umí krásně zachytit momenty a vše si zorganizovat. Upravené fotografie jsme dostali v krátkém čase. Se svatebními fotkami jsme nadmíru spokojení. Můžeme jen doporučit.
js_loader
Výběr svatebního fotografa

Lze jednoduše vygooglit „svatební fotograf Olomouc“ a spokojit se s kdejakým výsledkem. Výběr správného fotografa je ale zásadní pro kvalitu Vašich vzpomínek a hladkého průběhu svatebního dne.

3 Věci, co by měl splňovat svatební fotograf

  • Být Vám sympatický, bude s vámi po celý den.
  • Být profesionál, mít nejen profesionální techniku, ale také mít oko na ty nejlepší okamžiky.
  • Fotit ve stylu, který se vám líbí.

VŠECHNO SPLŇUJI? 

Chcete mě lépe poznat?

Můžeme spolu zajít na dobrou kávu.

Domluvte si schůzku:

Tel: 739 487 414

Email: holecphoto@gmail.com

Váš svatební fotograf

Tomáš Holeček

IČO: 10781099

Podnikatel není plátce DPH.

Zlín Uherské Hradiště Brno Olomouc Kroměříž Vsetín Ostrava Otrokovice Luhačovice Kyjov Hodonín Holešov Vizovice Valašské Klobouky